• DOLAR 33,05 %-0.09
  • EURO 36,02 %-0.39
  • ALTIN 2.546,02 %-2.11
  • BİST100 11.139 %-0.00
  • BITCOIN 65.000 %0.15
  • ETHERIUM 3.434 %-0.89
39°

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş Haberleri

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş haberleri ve güncel Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş gelişmeleri, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş ile ilgili tüm video, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş fotoğrafları ve Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş haberleri Kıbrıs Haber, KKTC Son Dakika, KIBRIS Gündem, Kıbrıs Gazetesi, Haber KKTC, Manşetler sitemizde


Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, Boğaz Şehitliğini ziyaret etti.

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, tarımın önemli bir unsuru olan ilaç kullanım denetimlerinin devam edeceğini kaydetti.

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, 28 Mayıs Azerbaycan Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, BRT Ana Haber Bülteni’ne bağlanarak, Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği’nin eylemini değerlendirdi, hükümetin...

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, Anneler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, İstanbul’da meydana gelen yangın faciasında yaşanan can kayıpları nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, ‘2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’ dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Onlar da toplumun bir...

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, sağlıklı ve sürdürülebilir gelecek için suya gereken önemi vermeye devam etmek gerektiğini vurguladı.

Güncel

"Meteorolojik verilere dayalı olarak alınacak önlemler, tarım sektörünün sürdürülebilirliği ve verimliliği için hayati önem taşıyor"

Güncel

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bakanlıkta görev yapan kadın personeli kutladı.