• DOLAR 31,23 %0.06
  • EURO 33,95 %0.19
  • ALTIN 2.041,84 %0.06
  • BİST100 9.062,36 %0.00
  • BITCOIN 62.300 %9.3
  • ETHERIUM 3.477 %6.65
7°
11 saat önce Güncel

Bu sezon Birinci ligde bir türlü istediği sonuçları alamayan sezona Eralp Şerifoğlu ile başlayan ikinci yarıda Şerifoğlu ile yollarını ayırıp takımın başına Mustafa Borataşı getiren  Mormenekşe Gençler Birliği geçtiğimiz  hafta Hamitköy karşısında alınan mağlubiyet sonrasında deneyimli teknik adam Mustafa Borataş'ın istifa etmesinin ardından  Başkan Metin Menekşeli ve yönetim kurulunun kararı doğrultusunda takımın başına genç teknik adam Halil Erdoğuş getirildi.

11 saat önce Güncel

Girne Kaza Mahkemesi'nden geçtigimiz gün emekli olan Salih Kambur için bazı çalışanlar gidişinin ardından helva dağıtmaları dikkatlerden kaçmadı.

12 saat önce Güncel

On kiloluk ev tipi tüp gazın fiyatı yarından itibaren 25 TL zamla 415 TL oldu.

12 saat önce Güncel

Kırşehir’de temaslarına devam eden Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, Ahi Evran Üniversitesinde  “Dünden Bugüne Kıbrıs Türklerinin Haklı Mücadelesi” başlıklı  konferans verdi.

12 saat önce Güncel

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KıbTek), Başpınar, Değirmenlik ağıllar bölgesi ve Değirmenlik kırsal kesim arsalarında yarın elektrik kesintisi uygulanacağını bildirdi.

12 saat önce Güncel

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Haspolat'ta geçtiğimiz gün çıkan yangında hasar gören Gürdağ Tuğla Fabrikasını ziyaret ederek, Gürdağ Ltd. Direktörü Mustafa Ersözlü’ye geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

12 saat önce Güncel

Başbakanlığa bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonunun (UMK), Başbakan Ünal Üstel’in eşi Zerrin Üstel himayesinde 15 – 19 Nisan tarihleri arası, Girne Acapulco Hotel’de “KKTC’de Uyuşturucu ile Mücadele Stratejileri” konulu panel düzenleyeceği bildirildi.

12 saat önce Güncel

Bazı Kıbrıslı Türk ve Rum siyasi parti başkan ve temsilcileri, Slovakya Büyükelçiliği tarafından ara bölgede düzenlenen rutin ortak toplantılar kapsamında bir araya geldi.

13 saat önce Güncel

UBP Milletvekili Hasan Küçük, yükseköğretimde sıfır toleransla kara lekenin ortadan kaldırılması gerektiğini söyledi.

13 saat önce Güncel

Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS) ve Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS), KTÖS Mali Sekreteri, Öğretmen Erdoğan Emiroğulları’nın “Kamu Hizmeti Komisyonu (KHK) nezdinde usulsüzce yargılanarak, cezaya çarptırıldığı” gerekçesiyle KHK önünde basın açıklaması yaptı. KHK’ya siyah çelenk bırakan sendikalar, konuyu mahkemeye de taşıyacaklarını açıkladı.