Yorumcu.com
 • Koç Burcu

  Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

  Aşk potansiyelinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Çok dikkatli olmasanız bile istekleriniz güçlü. Kendinize ve yaptıklarınıza inanacaksınız. Büyük bir enerjiyle harekete geçebilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz.

  Boğa Burcu


 • Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı sürdürürken yenilik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bugün biraz huzursuz olabilirsiniz fakat, olumlu ve sakin davranmayı başaracaksınız. Daha önce karar veremediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz.

 • İkizler Burcu
 • İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Yaptığınız organizasyonlarla ilgili ortaya çıkan bazı karışıklıkları çözümlemek için harekete geçebilirsiniz. Tabii bu durum düşünce ve isteklerinizi değiştirmenize neden olacak. Sakin olmalı, sabırlı davranmalısınız.


 • Yengeç Burcu

  Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Hırslı ve arzulu bir tutum içine girebilirsiniz. Parasal konularda sakin ve kararlı davranmaya çalışın. Beklediğiniz gelişmelerin meydana gelmesini sabırla izlemelisiniz. Kendinizi güçlü hissetmek sizi rahatlatacak.

 • Aslan Burcu

  Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Bugün alacağınız bir haberden etkileneceksiniz. Ancak, moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olduğu için haber üzerinde durmayacak ve dikkatinizi çalışmalarınıza yönelteceksiniz.

 • Başak Burcu

  Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

  Farklı ve alışılmışın dışında konulara yönelebilirsiniz. Planlarınızı uygulamaya başlamadan önce konuyla ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Kıskandığı için veya farkında olmadan zarar verebilir. Tedbirli davranın.

 • Terazi Burcu

  Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

  Bugün alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. Dostlarınız ve yakınlarınızın desteğini alacak, fikirlerinizi kolay anlatacaksınız. Ve tabii ikna edici olacaksınız. Öfkeli davranmaktan kaçının.

 • Akrep Burcu

  Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

  Bugün, biraz huzursuz ve isteklerinizin zorladığı bir gün olacak. Ancak, duygularınızı kontrol altına almayı başarabilir, sakin ve anlayışla karşılayabilirsiniz. En azından gelişmeleri bekleyebilir ve sabırlı davranabilirsiniz.

 • Yay Burcu

  Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

  Enerjik ve harekeli olduğunuz bir gün. Fakat, iletişimle ilgili ufak tefek terslikler çıkabilir. Dalgın ve unutkan olabilir, bazı şeyleri yanlış anlayabilirsiniz. Gecikmeler karşısında sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.

 • Oğlak Burcu

  Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

  Gergin, huzursuz ve başka istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Nedensiz gerilimler içine girmeniz ve olaylardan çok fazla etkilenmeniz yüzünden bazı tatsızlıklar çıkabilir. Gereksiz sorumluluklar alabilirsiniz.

 • Kova Burcu

  Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

  Bugün duygusallığınız üzerinizde. Ancak yine de karmaşık durumlarla karşılaşmayacaksınız. Karşılaşsanız bile bunların üzerinde durmayacak ve bildiğiniz gibi davranmaya devam edeceksiniz.

 • Balık Burcu

  Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

  Duygularınızın ve düşüncelerinizin sık sık değişmesi mümkün. Olaylardan çok fazla etkilenebilir, bu nedenle kararsızlık içine girebilirsiniz. Sivri dilli ve kırıcı davranmaktan kaçının. Yanlış anlamış olabilirsiniz.