Poliste tutuklu şahsın üzerinden yeşil reçeteye tabi hap çıktı

 

Trafik kontrolü için durdurulan, polisi darp ederek kaçan 30 yaşındaki sürücünün evinde uyuşturucu kalıntısı, poliste tutuklu bulunan bir şahsın üzerinde ise yeşil reçeteye tabi hap çıktı.

 

Polis Basın Subaylığından verilen bilgiye göre dün saat 22.30 sıralarında, Güzelyurt - Lefkoşa ana yolunda, Mevlevi Çemberi’nde trafik kontrolü için durdurulan sürücü C.R. (E-30) şüpheli davranışta bulundu. Arama için araca girmeye çalışan polis memuru, C.R. tarafından darp edildi. Araçtan düşüp başından yaralanan polis memurunun cep telefonu da hasara uğardı. Zanlı C.R. olay yerinden aracıyla kaçtı ancak sonrasında tepsit edilerek tutuklandı.

 

C.R.’nin Lefkoşa’daki evinde yapılan aramada Hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde kalıntısı bulundu. Söz konusu şahıs tutuklandı.

 

-Poliste tutuklu şahsın üzerinden yeşil reçeteye tabi hap çıktı, bir kişi daha tutuklandı

 

Öte yandan dün Lefkoşa’da, başka meseleden dolayı poliste tutuklu bulunan F.C.T.’nin (K-21) üzerinde yapılan aramada tasarrufunda yeşil reçeteye tabi 60 hap bulunarak emare alındı.

 

Tatar, Trafik Kazalarında 2 Vatandaşın Yaşamını Yitirmesi Dolayısıyla Üzüntüsünü Paylaştı Tatar, Trafik Kazalarında 2 Vatandaşın Yaşamını Yitirmesi Dolayısıyla Üzüntüsünü Paylaştı

Bahse konu şahısın yanı sıra H.A.H.E.(E-25) da tutuklandı. H.A.H.E.’nin evinde bir adet daha yeşil reçeteye tabi hap bulundu ve emare alındı.