Lefkoşa ve Girne’de meydana gelen hırsızlık olaylarında zanlı olarak görülen 3 kişi tutuklandı

Ocak ve Şubat ayları içerisinde Lefkoşa ve Girne’de meydana gelen hırsızlık meseleleri ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada olaylarda zanlı olarak görülen İ.Y.(E-18), S.K.(E-18) ve A.A.D.(E-16) tespit edilerek tutuklandı.

Yürütülen ileri soruşturmada bahse konu şahısların,  Lefkoşa'da faaliyet gösteren iki ayrı marketten toplam değerleri 7859,40 TL olan 2 şişe alkollü içki ile bir  bıçak, Girne’de faaliyet gösteren iki ayrı marketten de toplam değerleri 1834 TL olan üç şişe alkollü içkiyi çaldıkları ve söz konusu marketten çaldıkları bir şişe alkollü içkiyi Girne’de faaliyet gösteren başka bir markete 1.800 TL karşılığında sattıkları tespit edildi.

Gazimağusa’da kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufundan bir kişi tutuklandı Gazimağusa’da kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufundan bir kişi tutuklandı

Bahse konu alkollü içkiyi, hırsızlık olduğunu bildikleri halde piyasa değeri altında satın alan market işletmecisi M.M.B. (E-37) ile market çalışanı K.K.(E-19) tespit da edilerek tutuklandı.