İlginç:
DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜNE SAHİP OLAN ADAM!! 35 CM!
Havaalanında XRAY cihazıdan geçerken güvenliğin dikkatini çekmesi üzerine tamamen soyundurulan ve sonunda o büyük ve belirgin olan şeyin cinsel organı olduğu anlaşılan JOHAN FALCON amerikada büyük sükse yarattı.

Bazı televizyon kanallarına katılan JOHAN; normal halinin 20.5 cm olduğunu ve ereksiyon halinde ise bu uzunluğun 35 cm'i bulduğunu söyledi.

Yaptığı ropörtajlarda keşişkülahı ekstreli KIRMIZI BAL’ı Çin’de kaldığı süre içerisinde sürekli olarak tükettiğini ve zamanla büyümeye başladığını gördüğünü dile getirdi.

Haftada 1 kavanoz yediğini ve hem kendisini çok dinç, kuvvetli hissettiğini hem de ilişki sırasında inanılmaz performans yaşadığını anlattı.


                                                JOHAN FALCON

Keşişkülahı ekstreli KIRMIZI BAL, glikozitler, icariin ve noricariin içerir.

Etkili bölümü % 3 ve türüne göre daha da fazla ikariin (icraiin) içeren kurutulmuş yapraklarıdır. Çok güçlü bir cinsel uyarıcı (afrodizyak) dır.

Özellikle Çin, Kore ve Japonya’da bu bitki ve etkileri ile ilgili geniş kapsamlı olarak yapılan hem laboratuvar, hem de klinik çalışmalarda gerek fare ve tavşanlar üzerinde ve gerekse insanlarda kesin ve açık biçimde cinsel aktiviteyi ve performansı artırdığı gözlenmiştir.

ABD’de cinsel sağlık uzmanı doktor Dr. Jeffrey Nighten tarafından geliştirilen bir formül ile Epimedium (keşişkülahı) özel içerikli KIRMIZI BAL’a dönüştürüldü.

KIRMIZI BAL (RedHoney) ‘in özelliği epimedium ‘un acı özelliğini bastırabilmesidir ve dilenildiği zamanda dilenildiği kadar yenilebilmesidir.

Haftalık olarak hazırlanmış olan küçük kavanozların her birisi 1 haftalıkdır.

Dr. Jeffrey Nighten 1 ay’da 5 kavanoza kadar kullanım sağlanabilir ve 30 günün sonunda 4 cm’e kadar büyüme ve 1 cm kadar da genişleme olduğu gözle görülebilir diyor.

banner113
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
bb 3 ay önce

Cİnde bulunmuş. Bi ürün A.g faydası olsa cinlilere fayda ederdi dünyanın en kücük aleleti ortalması cinlerde

Misafir Avatar
Cem 6 ay önce

yalan ne alka 35 nere koyacak yalanci

Misafir Avatar
kadir 9 ay önce

kulliyen yalan hiç bir etkisi yok ben beş kutu kullandım dolandırıldım almayın arkadaşlar

Misafir Avatar
osman 9 ay önce

yorumların sahte olmadığını nereden anlyalım

Misafir Avatar
mehmet ucucu 11 ay önce

herkese merhaba.şu an okudugunuz yerin hemen altindaki yorumumu tam okumak icin yorumun devamini gore basin..sizde kırmızı bal kullanarak milim milim degil santim santim uzatabilirsiniz. (m. ucucu-m. yildiz)

Misafir Avatar
Mehmet Uçucu 11 ay önce

merhaba ben mehmet uçucu.mustafa yıldız beyle aynı okuldayız.bana mustafa bey bu ürünü tavsiye etti.ikimiz beraber kullanıyoruz.okulda her teneffüs birlikte birbirimizin kaşıklarıyla ters bir şekilde ''aç bakalım ağzını, uçak geliyor'' ddiyerek birbirimizi motive edip yiyoruz.
yaklaşık iki aydır kullanıyoruz.çok memnunuz.her teneffüs bir kaşık yemek bize çok etkili oluyor.yaklaşık olarak 2 ayda ikimizdede 5 er santim büyüme oldu.birbirimizindeki her gün ölçerek hesaplıyoruz.çok memnunuz.tavsiye ederiz..(mehmet uçucu/mustafa yıldız)

Misafir Avatar
Mustafa Yıldız 11 ay önce

bu ürün çok etkili özellikle okula gittiğim günlerde kullanıyorum sadece cinsel performans değil arkadaşımızın saçını onunla ölçmeye başladık...

Misafir Avatar
h a 1 yıl önce

Yalan denedim

banner111

banner28

banner79

banner121

banner122

banner108

banner138

Yeni Moda Ölülerle Selfie
Rusya yeni bir çılgınlığa adını yazdırdı. Ülkede sosyal medyadaki son akım cesetlerle çekilen selfieler…

Haberi Oku