İlginç:
DÜNYANIN EN BÜYÜĞÜNE SAHİP OLAN ADAM!! 35 CM!
Havaalanında XRAY cihazıdan geçerken güvenliğin dikkatini çekmesi üzerine tamamen soyundurulan ve sonunda o büyük ve belirgin olan şeyin cinsel organı olduğu anlaşılan JOHAN FALCON amerikada büyük sükse yarattı.

Bazı televizyon kanallarına katılan JOHAN; normal halinin 20.5 cm olduğunu ve ereksiyon halinde ise bu uzunluğun 35 cm'i bulduğunu söyledi.

Yaptığı ropörtajlarda keşişkülahı ekstreli KIRMIZI BAL’ı Çin’de kaldığı süre içerisinde sürekli olarak tükettiğini ve zamanla büyümeye başladığını gördüğünü dile getirdi.

Haftada 1 kavanoz yediğini ve hem kendisini çok dinç, kuvvetli hissettiğini hem de ilişki sırasında inanılmaz performans yaşadığını anlattı.


                                                JOHAN FALCON

Keşişkülahı ekstreli KIRMIZI BAL, glikozitler, icariin ve noricariin içerir.

Etkili bölümü % 3 ve türüne göre daha da fazla ikariin (icraiin) içeren kurutulmuş yapraklarıdır. Çok güçlü bir cinsel uyarıcı (afrodizyak) dır.

Özellikle Çin, Kore ve Japonya’da bu bitki ve etkileri ile ilgili geniş kapsamlı olarak yapılan hem laboratuvar, hem de klinik çalışmalarda gerek fare ve tavşanlar üzerinde ve gerekse insanlarda kesin ve açık biçimde cinsel aktiviteyi ve performansı artırdığı gözlenmiştir.

ABD’de cinsel sağlık uzmanı doktor Dr. Jeffrey Nighten tarafından geliştirilen bir formül ile Epimedium (keşişkülahı) özel içerikli KIRMIZI BAL’a dönüştürüldü.

KIRMIZI BAL (RedHoney) ‘in özelliği epimedium ‘un acı özelliğini bastırabilmesidir ve dilenildiği zamanda dilenildiği kadar yenilebilmesidir.

Haftalık olarak hazırlanmış olan küçük kavanozların her birisi 1 haftalıkdır.

Dr. Jeffrey Nighten 1 ay’da 5 kavanoza kadar kullanım sağlanabilir ve 30 günün sonunda 4 cm’e kadar büyüme ve 1 cm kadar da genişleme olduğu gözle görülebilir diyor.

banner108
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
h a 2 ay önce

Yalan denedim

Misafir Avatar
neden 3 ay önce

Hadi uzattın kimalır onu akym.ilk geceden pert ondan sonra elizebete devam. Halde bakalıp hoppaaa

Misafir Avatar
sümeyye çakıcı 4 ay önce

Allah kork pizlikler hello dankey

Misafir Avatar
serhat yılmaz 4 ay önce

kesinlikle kullanan biri olarak söylüyorum yalan...yalan... kuyruklu yalan performans artırmaya bile yetersiz yarı ölü yarı diri kardeşim inanmayın.

Misafir Avatar
samet aydin 4 ay önce

oda birseymi

Misafir Avatar
serkan 7 ay önce

bu gerçekten gerçekmi acaba bunu kullanan varsa eğer lütfen bana yazar mı asi_mekan@hotmail.com

Misafir Avatar
kadir 7 ay önce

Anasinin ami x ray cihazı başka görecek birşeyi yok mus mu 35 stm Yarak karı ya ihtiyaçi olmaz çevirisin gotüne soksun a.q

Misafir Avatar
rmzer 8 ay önce

gerçekse hediye yollasınlar bana ben de etkili olursa reklama boğarım bunları :d

banner87

banner96

banner71

banner88

Yatak Odasına Uçak Koydu
Adamın en büyük hayali pilot olmaktı ama olamadı

Haberi Oku