banner386
banner410

Oscar Resort Hotelo

Oscar Resort Hotelo
Sektör Turizm
İlan Tarihi 8 yıl önce
Firma No 64
Telefon 00903928154801
Faks 00903928153980
Web Sitesi http://www.oscarresort.com
Adres Hasan Esat Isık Sokak No: 16 Girne
İl/İlçe Girne / Girne
Tanıtım Videosu
http://youtu.be/hjK9N3ty0SA
Firma Hakkında
Oscar Otelin konumu, şehre yakınlığı, havaalanına yakınlığı ve araç kiralama oto kiralama servisi ve transfer işlemlerinizi en kolay yapabileceğiniz rezervasyon sistemi ile zaman kaybetmeden kolay ve doğru şekilde yapma imkanı sunuyor. Oscar Oteller Grubuna mensup Oscar Resort Otel , Kuzey Kıbrıs'ın Turizm Kenti olan Girne şehir merkezinde kurulu, muhteşem deniz,sahil ve liman manzaralı tesisimiz ekonomik odaları, aile odaları, club odaları ve suit odaları ile bahçe içerisinde konuşlandırılmış 4 yıldızlı bir Tatil Köyü ve Oteldir. Aileniz ile birlikte keyifli ve eğlenceli bir tatil yapabilirsiniz.

Girne şehir merkezine sadece 20-25 dk yürüme mesafesinde yaklaşık olarak 1,5 km uzklıktadır, Ercan Havalimanına ise 35 km araç ile yaklaşık olarak 35-40 dakakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Kısaca tesise yakın gezilip görülebilecek tarihi yerler Hz.Ömer Türbesi, Tarihi Girne Limanı, Girne kalesi, St.Hilarion Kalesi, Bufavento kalesi, Ballapais Manastırı gibi büyüklü, küçüklü tarihi eserlerin arasında yeralan tesisimiz geniş bir araziye sahip platfom şeklinde yapılmış sahili ile siz değerli misafirlerimizin beğenilerine sunulmuştur. Tesisimizde yatak ve oda ünitelerinin uygunluğu sayesinde misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak ve rahat bir tatil yapmalarına imkan verecek şekilde düşünülmüştür. Özel tasarlanmış peyzajı, muhteşem bir bahçe içerisinde çeşitli ağaç tipleri ve yeşillikler içerisinde süslü gezi yolları, Akdeniz iklimi özelliği taşıyan binbir çeşit bitki türleri, her türlü beklentiye hizmet veren yüzme havuzları, Girne’nin deniz ve güneşi ile birleşerek konuklarımıza özenle seçilmiş zengin Açık restoranı mönüsü ile her türlü damak zevkine uygun yemek çeşitlerimiz misafirlerimizin beğenilerine sunulmuştur.

banner398

banner361

banner357

banner363

banner226

banner301

banner290

banner411

banner331

banner184