banner386
banner410

Fatura Ödemeleri Bayiliği

Fatura Ödemeleri Bayiliği
Sektör Bilgisayar
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 50
Telefon 02123562424
Faks 2123562492
Web Sitesi http://www.faturaodemebayiligi.net
Adres Cumhuriyet Mah. Esenyurt İstanbul
İl/İlçe Esenyurt / İstanbul
Firma Hakkında
TÜRKİYENİN ÖNDE GELEN ONLİNE FATURA ÖDEME ŞİRKETLERİNDEN OLAN “FATURA ÖDEME BAYİLİĞİ” YENİ BAYİLİK FIRSATLARI SUNUYOR

Sahip olduğu çağdaş hizmet ve yenilikçi fikirleri ile Türkiye’nin 81 il ve 923 ilçesinde bayilikleri olan Fatura Bayiliği Ödeme Merkezi yeni bayilik fırsatları sunmaktadır. Modern pazarlama unsurlarını bünyesinde barındıran örnek bir şirket olan Fatura Bayiliği Ödeme Merkezi Türkiye’de online fatura ödeme sistemini ilk kez başlatarak yeni fikirleri ile diğer firmalarla rekabet edebilmiştir

Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği yaparak gelir elde etmek istiyorsanız ve güvenli bir bayilik arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fatura Bayiliği Ödeme Merkezi Fatura Ödeme Merkezlerinin tamamı franchise sistemiyle faaliyet göstermekte olup kurumsal kimlikleri marka bilinci taşıyan işletmeler olup hepsi aynı kalitede hizmet veriyor. Fatura Bayiliği Ödeme Merkezi hakkında daha kapsamlı bilgi almak için lütfen http://www.faturaodemebayiligi.net adresini ziyaret ediniz.

Bir fatura ödeme merkezi bayisi hangi hizmetleri verir?

Fatura Ödeme bayileri günü geçmiş ya da geçmemiş elektrik, su, doğalgaz, tüm cep telefonları gibi faturaların ödemelerinin alınmasını yapan birimlerdir. Bayilik sistemi ile aktif bayiimiz olan kişi ya da kurumların kazançlarını artırmak için sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliği sayesinde müşterilerimiz çok daha fazla kazanç sağlamaktadırlar. Fatura Ödeme Bayiliği kurumlar ile bağlantılı çalışarak tüm Türkiye de online tahsilat yapabilmektedir.
Yaptığımız fatura ödemeleri
Elektrik Faturaları
ADSL Faturaları
Doğalgaz Faturaları
Digiturk Faturaları
Su Faturaları
Telekom Faturaları
Turkcell Faturaları
Avea Faturaları
Vodofone Faturaları
Özel Firmaların fatura ödemelerini yapabilme
Call Shop ( Ucuz Telefon Görüştürmesi): Call Shop, Fatura ödeme bayiliği alan müşterilerimizin Türkiye ve diğer tüm ülkelerde GSM operatörlerini uygun ücretler ile telefon görüşmeleri yaptırdığımız bir sistemdir. Bu sistem ile bayilik alan müşterilerimiz yüksek oranda kar marjı elde edebilmektedirler.
ADSL ve Sabit hat başvurusu: Bizden fatura ödeme bayiliği alan bayilerimiz Türk Telekom un sunduğu kampanya ve tarifelerden yararlanabilecek şekilde ADSL ve Sabit hat başvurusu yapabilmektedirler.
Otobüs ve Uçak Bileti Satışı: Bayilerimizin ayrıcalıklarından biri de Türkiye’deki şehirlerarası tüm otobüs firmalarının ve tüm havayolu firmalarının uçak biletlerinin elektronik ortamda online satışını sağlamaktadır.
Vergi Ödemeleri: Online olarak bayilik sistemi üzerinden yapılabilecek olan Vergi Ödemeleri Fatura Ödeme Bayilerimizden yapılabilir. Bu sayede vergi dairesi yoğunluğundan kurtulabilir ve tüm fatura ödemelerinizi online olarak yapabilirsiniz.
Fatura Ödeme Bayiliği Kurum Ödemeleri
Belirtilen şu ödemeleri bayilik sistemimizle birlikte online olarak yapabilirsiniz.
KGS-OGS Ödemeleri
Noter odası ödemeleri
Özel Firma Ödemeleri
Turkcell kontör yüklemeleri
Avea kontör yüklemeleri
Vodofone kontor yüklemeleri
SSK-Bağkur ödemeleri
SSK İşveren borcu ödemesi
SSK İsteğe bağlı ödemesi
Tüm şirket ve işletme vergi ödemeleri
Motorlu taşıt vergi ödemeleri
Gümrük vergisi ödemeleri
Bütün üniversite ödemeleri
ÖSYM ödemeleri
Kredi kartı ödemeleri

CEP LİRA SATIŞI
Cep Lira Satışı sistemi, Fatura Ödeme Bayileri için geliştirilmiş Vodafone, Avea kullanıcılarına özel bir sanal lira yükleme sistemidir. Böylelikle müşterilerinize lira kartı satmadan kazıma ve şifre dertleri olmadan 5 lira ve 100 lira aynı anda otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz online mağazanız üzerinden sağlayacağınız bu yeni satış kanalı ile karlılığınızda artışta gözle görülebilir bir artış sağlanacak ve çalınma gibi tehlikelerle karşı karşıya kalmayacaksınız. Bayilerin depolamak zorunda olmadıkları bir üründür. Her küpürden ayrı ayrı depolamak zorunda olmadığınız gibi istediğiniz miktarlarda 1 TL lik bile Cep Lira Satabildiğiniz için bütün alıcılara hitap edebilirsiniz.

Satışlarınızı raporlayarak izleyebileceğiniz Online Sanal Cep Lira Zincir Mağazası, herhangi bir proğram yada server kurmanıza gerek kalmadan internet bağlantısı olabilen her hangi bir bilgisayardan verebileceğiniz bu hizmetin her hangi bir yatırım bedeli yoktur. 7/24 satış yapılan bu sistem ile dönemsel kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Operatör bu kampanyaları uygun gördüğü mecralara duyurur ve mağazanın iş hacmi artar.
Bayilik şartları için lütfen irtibata geçiniz.
Genel Müdürlük Tel: 0 212 356 24 24 (5 Hat) PBX
Genel Müdürlük Fax: 0 212 356 24 92
E Posta : [email protected]
Web : http://www.faturaodemebayiligi.net
Teknik Destek [email protected]

banner398

banner361

banner357

banner363

banner226

banner301

banner290

banner411

banner331

banner184