banner386
banner399

Tenis de heyecan çeyrek final ve yarı final maçları ile devam ediyor…

08 Eylül 2021 Çarşamba 16:54
Tenis de heyecan çeyrek final ve yarı final maçları ile devam ediyor…

ÜLKER STORE CUP

KKTF ve GMBTK tarafından Hasan Güray anısına düzenlenen 8-9-10 yaş ÜLKER STORE CUP Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübünde oynanan karşılaşmalar ile devam ediyor. 9 ve10 yaş kategorilerinde oynanan maçlar ve sonuçlar şu şekilde;

9 YAŞ ERKEKLER ÇEYREK FİNAL

CAFER TOSUNOĞLU – ÇAĞ REFİKOĞLU                                4-1       4-1

ASİL BERKUT – ERDAL ARABACIOĞLU                                             1-4       4-0       10-8

10 YAŞ KIZLAR ÇEYREK FİNAL

BEREN BAŞARAN – SERVET TEL                                                         4-5       3-5

İREM ÖZEN  - VERA GAZİ                                                            5-3       4-2

10 YAŞ ERKEKLER YARI FİNAL

DENİZ HÜSEYİN ÖNEN – ASIM ARAS ASTAN                          4-1      3-5       5-10

SUERTE CUP

KKTF ve GMBTK tarafından Ersoy Birkan anısına düzenlenen 12-14-16 yaş SUERTE CUP Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında zevkli ve çekişmeli yarı final maçları ile devam ediyor. Oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle;

12 YAŞ KIZLAR YARI FİNAL

ALMİRA AKŞAHİN - SİMRE KELEŞ                              6-3       7-5

GİRNE UMUT YEREBAKAN - ARYA SARIBAŞ             (W.O)

12 YAŞ ERKEKLER YARI FİNAL

NOA DUCHATEAU - KAYA HALKSEVEN                         0-6       1-6

EREN YILMAZ – BORA ERİN                                           0-6       0-1  Eren Yılmaz (R.T)

14 YAŞ KIZLAR YARI FİNAL

NADİR ÇINARLILI – Arya SARIBAŞ                                 6-1       6-0

banner341
SAHİL ECE YEREBAKAN - KAYRA YÜCEER                1-6        4-6

14 YAŞ ERKEKLER YARI FİNAL

BATUR EVRE – İBRAHİM CAN ARABACI                        6-4       3-6      6/3

16 YAŞ ERKEKLER YARI FİNAL

TURGAY HIDIROĞLU – BATUR EVRE                              3-5    Turgay Hıdıroğlu (R.T)

ERSEL KALFAOĞLU - GÖKTUĞ YUSUF GÖKBAYRAK    3-6      6-3      6-1

DAÜ CUP

KKTF ve DAÜ tarafından Ergün Demirciler anısına düzenlenen 13+ Büyükler-Senyörler ve Tenise Hoş Geldin lisanssız kategorisi-3, DAÜ kortlarında çekişmeli ve heyecanlı karşılaşmalar ile gerçekleşiyor. Kategorilerde oynanan maçlar ve sonuçlar;  

BÜYÜK KADINLAR YARI FİNAL

ECEM AÇIKEL - FATMA KAYOL                                    6-2    4-6   6-2

AZRA YALKIÇ - NADİR ÇINARLILI                                 6-4    6-3

BÜYÜK ERKEKLER ÇEYREK FİNAL

RASİM ÜLKER - ERİN SCHROTTER                                       6-0     6-0

ERSEL KALFAOĞLU - BERKE CAN EKİNCİ                          7-5     6-1

SENYÖR 40+ ERKEKLER ROUND ROBİN

HÜSEYİN KARASU - BÖRTE BARLASOĞLU                        (W.O)  

JEAN SCHROTTER-ÇAĞAKAN KANSU                                 6-3     6-4

TENİSE HOŞ GELDİN LİSANSSIZ KATEGORİ - ERKEKLER

MEHMET ÇAĞANSEL -DOĞUŞ DEDE                                   6-2    4-6    10-7

AYDIN KAYOL - URAZ ŞENTÜRK                                          7-6    7-5

TENİSE HOŞ GELDİN LİSANSSIZ KATEGORİ – KARIŞIK ÇİFTLER

URAZ ŞENTÜRK / NERMİN YÖNEL - ESER ÖZDINAK / NERGİS ŞAHAN          6-4    6-3

TENİSE HOŞ GELDİN LİSANSSIZ KATEGORİ –ÇİFT ERKEKLER

ERHAN DEMİRCİLER / TANCAN KEMALLER - VELİ KILIÇ / HİKMET KASAP         6-2   6-1

banner360
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner398

banner361

banner357

banner363

banner403

banner402

banner226

banner301

banner290

banner320

banner331

banner184