Raif Denktaş anısına yarıştılar

24 Kasım 2020 Salı 18:43
Raif Denktaş anısına yarıştılar
banner337
banner351

Taekwondo Karate Budo Martıalarts Hyong/Pumse/Kata müsabakaları önceki gün yapıldı

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen geleneksel Raif Denktaş Ferdi Taekwondo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu-Hapkido) Hyong/Pumse/Kata müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde önceki gün yapıldı.

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Gazimağusa Şampiyonlar Taekwondo Judo Karate Kulübü,  Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü takımlarından lisansları vizeli bay ve bayan renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içerisinde geçti.

banner341
Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verdi.

Bayanlar Hyong Pumse Kata Müsabaka Sonuçları

1.Kategori:      1.Durusu Yenice                    2.Cemresu Karagöz                3.Didem Yener

2.Kategori:      1.Melissa Erarslan                  2.Meliz Mina                          3.Gülcan Abdullah

3.Kategori:      1.Gizem Gürpınar                  2.Hande Erşahin                    3.Buse Çevik 

4.Kategori:      1.Zahra Ghaderi                     2.Rabia Tarım                         3.Seden Abu Kıshık  

5.Kategori:      1.Fatima Ghaderi                   2.Zeynep Kuday                    3.Tuba Şenel  

6.Kategori:      1.Gülnaz Edalı                       2.Gözde Oğuz Abu Kıshık    3.Betül Kara

7.Kategori:      1.Pınar Karasay                      2.Akasya Aylin Uzkara          3.Selma Güngör

Erkekler Hyongpumse Kata Müsabaka Sonuçları

1.Kategori:      1.Daniel Korsunov                 2.Fedor Fedorov                    3.Mikael Kara

2.Kategori:      1.Pars Şahin                           2.Muhammed Mahmood       3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:      1.Emirhan Edalı                     2.Ziya Berk Alav                   3.Çınar Karasay         

4.Kategori:      1.Sinan Tüfekçi                      2.Agit Yenice                         3.Ömer Faruk Solak  

5.Kategori:      1.Osman Andy Anıldı           2.Halil Bildik                         3.Çetin Çiftsüren       

6.Kategori:      1.Ahmet Faruk Kocabaş        2.Şevket Bilgin                      3.Mehmet Güzelmansur

7.Kategori:      1.Mervan Bayrakçı                 2.Ahmet Solak                       3.Sina Irmak

Karate Pyong Pumse Kata Müsabaka Sonuçları

1.Kategori:      1.Derya Celaleddinoğlu         2.Barış Sofuoğlu                    3.Luca Agulina

2.Kategori:      1.Viktoriya Alpsaran              2.Georgiy Voronov                3.Artem İvanov

3.Kategori:      1.Aleksandra Khomyshina     2.Timur Leonov                     3.Konstantin Fedosiuk

4.Kategori:      1.Sofia Raskin                                   2.Erdem Giden                      3.Berk Fidan  

5.Kategori:      1.Simirna Erk                         2.Tarlan Tlevov

banner360
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner350

banner361

banner357

banner363

banner226

banner301

banner290

banner320

banner384

banner331

banner184