56. Kickboks Renkli Kuşak Sınavı, 03 Kasım 2019, Pazar günü, Federasyona üye derneklerin antrenman salonlarında ve Federasyon Antrenman salonunda yapıldı.
Kuşak Sınavına, üç aylık bekleme sürelerini tamamlamış lisansları vizeli sporcular katıldı. Disiplin, sözlü ve uygulamalı olarak yapılan kuşak sınavı sonunda 60 ve üzeri puan alan 118 sporcu başarılı olarak terfi etti.
Terfi eden sporcuların isimleri ve terfi ettikleri kuşak dereceleri aşağıdaki gibidir;
SARI KUŞAK
1.Mehmet Çangar Seren
2. Muhsin Karamano
3. Ömer Tuzluca
4. Gültekin Büyükhoca
5. Bahar Demirbüker
6. Behiye Çakmak
7. Emrullah Çakmak
8. Meryem Çakmak
9. Mervan Çöl
10. Toygan Külahlılar
11. Erdal Daşyürek
12. Zeren Tığıl
13. Bade Gülenoğlu
14. Meryem Gedeş
15. Volkan İzmirli
16. Ahmet Necati Kara
17. Ahmet Özer Şehirli
18. Tuana Şehirli
19. Recep Evsen
20. Özper Özorun
21. Yusuf Rabaiah
22. Nisa Zengin
23. Alptuğ Kaan Taşçı
24. Ata Kontosoğlu
25. Matina Jesmi
26. Özlem Uyar
27. Sude Hepbilgin
28. Atakan Başpınar
29. Mehmet Altınöz
YEŞİL KUŞAK
1.İlksu Torun
2. Negin Persia
3. Yasna Persia
4. Abdullah Can Togay
5. Kardelen Domrul
6. Yıldız Açilova
7. Batuhan Nihat Cerit
8. Özgür Kuşçu
9. Kadir Taliman
10. Alex Aksu
11. Aydın aksu
12. Diren Şanıvar
13. Mehmet Korkmaz
14. Salahi Ali Kemal
15. Hüseyin Barut
16. Bensu Özaydın
17. Ali İhsan Güler
18. Ali Zararsız
19. Radiye Güler
20. Yiğit Özer
21. Efe Yetimoğlu
22. Erin Hadahiyski
23. Yusuf Karaali
YEŞİL_MAVİ
1.Gazanfer Tütüncü
2. M. Enes Karagöz
3. Mustafa Karagöz
4. Haydar Karagöz
5. M. Samet Karagöz
6. Berfin Kaya
7. Akın Hoca
8. Öykü Deniz Biçer
9. Irmak Deniz biçer
MAVİ
1.Buket Buse Gökboğa
2. İkbal Sultan Baydur
3. Aydınay Aydın
4. Emine Göçer
5. Osman Buğra Erkoç
6. Arda Domrul
7. Seyman Sönmez
8. Berfin Kaya
9. Ömer Dindar
10. Doğuş Öztürk
11. Gülten Karagöz
12. Güner Karagöz
13. Oktay Karagöz
14. İ. Devran Özbek
15. Denis Burçel
16. Abuzer Akın
17. Rüzgar Alp Saygın
18. Mehmet Nedim Güler
MAVİ-TURUNCU
Mehmet Naci Özkan
TURUNCU
1.Artur Tarasov
2. Mert Derya
3. Alihan İlçin
4. Hakan Deniz Akar
5. Atakan Zorba
6. Havva Ünlü
7. İrem Muk
8. Deniz Emre Şafak
9. Zehra Neslihan Şafak
10. Meryem Arslan
11. Efe Demir
12. Bartu Ceylangüden
13. Rüstem Çiftgül
14. Barış Karataş
15. Mira Güneyhan
16. Mehmet Ali Açık
17. Harut Harutoğlu
18. Karpat Güzel
19. İzzet Güneş
20. Can Turan
21. M. Deniz Sontürk
22. Eren Ergün
TURUNCU-KAHVE
1.Murat Ay
2. Mehmet Topal
3. Rauf Çeri
4. Dursun Erkanlı
5. Zeynep Karataş
6. Orhan Bekir Belli
7. Dağıstan Karademir
8. İrem Erdem
KAHVERENGİ
1.Bedirhan Gülenoğlu
2. Harris İmam Şahin
3. Poyraz Göçer
4. Mehmet Daşyürek
5. Yiğit Erim Nazlıca
6. Özgür Kaya
7. Enes Erdem
8. Cemile Yıldız