banner348
banner349

İlk müsabaka Taekwondo’da yapıldı

Omaç Başat Hyong-Pumse-Kata müsabakaları dün gerçekleştirildi

03 Haziran 2020 Çarşamba 19:41
İlk müsabaka Taekwondo’da yapıldı
banner337
banner351

Dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle duran spor müsabakaları dün itibarıyla yeniden başladı.

Koronavirüs süresinde ilk kez online yarışma düzenleyen Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu virüs salgını sonrasında ülkedeki ilk spor etkinliğini de düzenleyen Federasyon oldu.

Spor yazarı ve Milli Olimpiyat Komitesi eski başkanlarından Omaç Başat anısına gerçekleştirilen Omaç Başat Hyong-Pumse-Kata müsabakaları önceki gün Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Virüs sonrasında dezenfekte edilen salona sporcuların alınması sırasında ateşleri ölçüldü ve el dezenfektanı ile dezenfekte olarak salona alındı.

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, Mağusa Şampiyonlar Taekwondo takımlarından lisansları vizeli bay ve bayan sporcuların katıldığı müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin,Ali Uslu, Ceyda Uçaner, Zehra Karip Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler , verdiler.

OMAÇ BAŞAT HYONG PUMSE KATA ŞAMPİYONASI  SONUÇLARI

BAYANLAR HYONG/PUMSE ŞAMPİYONASI  SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Pınar Akarpınar                   2.Özlem Tomak          3.Didem Yener

2.Kategori:      1.Açelya Ergin                       2.Elif Yüksel              3.Tuba Kara

3.Kategori:      1.Zeynep Zorlu                      2.Cemre Su Karagöz  3.Dilek Colayır

ERKEKLER HYONG/ŞAMPİYONASI  SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Şakir Atınç Yağızsoy          2.Utku Sadulla           3.Zeynel Yıldırım

2.Kategori:      1.Kıvanç Çağlin                     2.Arda Akın Altuntaş 3.Mahmut Colayır

3.Kategori:      1.Arda Aslan Öztürk             2.Arda Kara               3.Taner Kara

4.Kategori:      1.Nikita Gordeev                   2.Yunus E. Tomak     3.Bahadır Boz

5.Kategori:      1.Kerim Karpuz                     2.Tuğra Tığ                 3.Sinan Eren

6.Kategori:      1.Sezer Er                               2.Şakir Yağızsoy        3.Serkan Yener

KARATE ŞAMPİYONASI  SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Nurana Jorayeva

2.Kategori:      1.Kandımbek Yusupov          2.Rafael İbragimov    3.Davut Jorayev        

3.Kategori:      1.Mustafa Jumayev                2.Aziz Kamalov

4.Kategori:      1.Gleb Yurchenko                  2.Nikita Yakush         3.Aleksey Didukh

5.Kategori:      1.Alexander Molodtsov         2.Alexander Didukh  3.Ali Arda

6.Kategori:      1.Mikhail Khomyshin            2.Grigorii Yakush

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner350

banner356

banner357

banner324

banner226

banner301

banner290

banner320

banner304

banner331

banner223

banner184