banner348
banner349

Barış ve özgürlük için kırdılar

Taekwondocular 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen müsabakalarda yarıştı..

20 Temmuz 2020 Pazartesi 09:20
Barış ve özgürlük için kırdılar
banner337
banner351

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Barış ve Özgürlük Taekwondo Karate Budo El Sudo/Çirigi , Ayak Yopçaği/Tolyaçagi kırışları önceki gün yapıldı.

Müsabakalara tüm bölgelerdeki kulüplerin bay ve bayan sporcuları katılarak ter döktüler

Yarışmaların Ödüllerini, Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve Kulup temsilcileri verdiler.

Yarışmalarda dereceye girerek Barış Özgürlük Madalyası almaya hak kazananlar :

BAYANLAR        El Sudo/Çirigi , Ayak Yopçaği/Tolyaçagi Kırışları Sonuçları

1.Kategori:      1.Pınar Akarpınar                   2.Ceyda Uçaner         3.Zehra Karip

2.Kategori:      1.Mara Armutçu                     2.Elena Karataş          3.Sevda Şahin

3.Kategori:      1.Kayra Bilge                         2.Hatice Alyanak       3.Elif Yüksel 

4.Kategori:      1.Togehan Birzhankyzy         2.Nisanur Biricik        3.Gizem Gürpınar

5.Kategori:      1.Yağmur Sel                         2.Su Ayza Şahin         3.Cansu Demirel

6.Kategori:      1.Masal Akarpınar                  2.Elif Uludağ             3.Sevinç Uludağ

7.Kategori:      1. Ana Tüysüz                        2. Rabia Tarım            3.Didem Yener

ERKEKLER          El Sudo/Çirigi , Ayak Yopçaği/Tolyaçagi Kırışları Sonuçları

1.Kategori:      1.Yaman Doruk Durmaz        2.Nazım Efe Hamurcu           3.Şakir Atınç Yağızsoy

2.Kategori:      1.Berk Alav                            2.Emre Güncan                      3.Pars Şahin   

3.Kategori:      1.Utku Sadula                        2.Hasan Serdar                       3.Murat Berk Bucak

4.Kategori:      1.Sinan Tüfekçi                      2.Alex Armutçu                     3.Aziz Uslu    

5.Kategori:      1.Özkay Ramiz                      2.Kuzey Boztaş                      3.Ahmet Yurtman

6.Kategori:      1.Doruk Türkmen                   2.Yunus Alaçam                    3.Alex Tüysüz

7.Kategori:      1.Arda Kara                           2.Ramadan Alaçam                3.Arda Akın Altuntaş

8.Kategori:      1.Tuğra Tığ                             2.Arda Aslan Öztürk              3.Kerim Karpuz

9.Kategori:      1.Sezer Er                               2.Mervan Bayrakçı                 3.Kıvanç Çağlin        

10.Kategori:    1.Gleb Yurchenco                  2.Samir Şimşek                      3.Ali Arda

11.Kategori:    1.Nikita Yakush                     2.Alexander Molodtsov         3.GrigoriiYakush       

12.Kategori:    1.Rafael İbrahimov

banner360
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner350

banner361

banner357

banner324

banner226

banner301

banner290

banner320

banner305

banner331

banner223

banner184