Galatasaray 4 milyon euro+Salih Dursun karşılığında Trabzonspor'dan aldığı Olcan Adın kampın şimdiden yıldızı oldu. Cesare Prandelli tarafından el üstünde tutulan yıldız idmanlarda şov yaparken attığı gollerle de taraftarın gönlünde taht kurdu. A Milli Takım ile ABD kampına ve özel maçlara da giden Olcan hazır fiziği ile de hemen sınıfı geçti.

YÖNETİM DE ÇOK SEVİNDİ

Fiziksel açıdan en dayanlıklı ve biyonik isimler arasında ilk sıraya çıkan Olcan, her açıdan attığı golleri ile Prandelli'yi sevindirdi. Kanat olmasına rağmen üretkenliği ile dikkat çeken milli futbolcu, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan gibi iki kankasının da olmasıyla takıma hemen uyum sağladı. Herkesin neşe kaynağı da olan Olcan Adın'dan yönetim de gelecek sezon büyük beklendi içinde.

BRUMA VE TELLES SOLDA

Bu arada Prandelli Olcan Adın'ı tıpkı Trabzonspor'da oynadığı gibi sağ kanatta kullanıyor. Sol ayaklı olmasına rağmen sağda Hasan Şaş efekti yaratmak isteyen İtalyan Hoca, ters ayaklı olarak kornerleri de Olcan'a kullandıracak. İdmanlarda Prandelli, Bruma'yı ve Alex Telles'i ise sol kanatta deniyor. Olcan sağ kulvarda formayı garantilerden Burak Yılmaz da tek forvet olarak Kankası Olcan'dan beslenecek.