banner292

TELSİM LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI VE SONUÇLAR

22-23 Şubat 2013 tarihlerinde oynanan; 24 Şubat 2013 tarihinde oynanacak olan Telsim Süper Lig ve Telsim 1.Lig

TELSİM LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI VE SONUÇLAR

22-23 Şubat 2013 tarihlerinde oynanan; 24 Şubat 2013 tarihinde oynanacak olan Telsim Süper Lig ve Telsim 1.Lig

24 Şubat 2013 Pazar 03:17
TELSİM LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI VE SONUÇLAR










 

Telsim Süper Lig

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
19.02.2013
14:30
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI LAPTA TBSK 3 - 4

YENİCAMİ AK (H) SAVAŞ TİLKİ
(Y) AHMET DAYI
(Y) SERTAN ALKIN
(D) MURAT SAPSIZOĞLU
22.02.2013
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI ÇETİNKAYA TSK 3 - 0

CİHANGİR GSK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) HÜSEYİN EYYÜPLER
(D) MEHMET SEZENER
23.02.2013
14:30
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 0 - 3

HAMİTKÖY ŞHSK (H) KEREM ERAN
(Y) OZAN KEL
(Y) KERİM ŞAT KOLOZALİ
(D) ALKIN GEDİKOĞLU
23.02.2013
14:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 - 1

SERDARLI GB (H) SERKAN ŞİMŞEK
(Y) MEHMET TARIM
(Y) HAKAN GÖK
(D) MEHMET MALEK
23.02.2013
14:30
GÖNYELİ STADI YENİCAMİ AK 3 - 1

TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) SERKAN DURMAZ
(Y) EVREN KARADEMİR
(Y) HÜSEYİN ÖZKAN
(D) SERDAR BİLGİMER
24.02.2013
14:30
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK   LAPTA TBSK (H) ECVET KANATLI
(Y) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(Y) SERKAN TOPALOĞLU
(D) IRMAK EMİN
24.02.2013
14:30
GİRNE 20 TEMMUZ STADI DOĞAN TBSK   K. KAYMAKLI TSK (H) SAVAŞ TİLKİ
(Y) AHMET DAYI
(Y) ALİ ÖZER
(D) MURAT SAPSIZOĞLU
24.02.2013
14:30
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GENÇLİK GÜCÜ SK   B. BAĞCIL SK (H) OLKAN ÖZYANIK
(Y) ABDULLAH ADEM
(Y) AHMET KARAOĞULLARI
(D) FEHİM DAYI



Telsim 1. Lig

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
23.02.2013
14:30
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 2 - 1

GÖNYELİ SK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) ALİ ORÇAN
(Y) NECMİ BULUT
(D) ULUS SEDİRAL
23.02.2013
14:30
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 - 1

VADİLİ TÇB SK (H) IRMAK EMİN
(Y) NİYAZİ NİZAM
(Y) HÜDA ÖZENEN
(D) OLKAN ÖZYANIK
23.02.2013
14:30
BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY STADI TATLISU HOSK 0 - 0

OZANKÖY SK (H) MEHMET SEZENER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) FEDLAN KILIÇASLAN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
23.02.2013
14:30
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI DÜZKAYA KOSK 2 - 0

ESENTEPE KKSK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) SERKAN KUŞAPPİ
(Y) SERKAN TOPALOĞLU
(D) ECVET KANATLI
24.02.2013
14:30
TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ TOKER STADI TÜRKMENKÖY ASK

YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) HÜDA AVŞAROĞLU
(Y) RECEP HAZAR
(D) TİMUR ERCAN BODİ
24.02.2013
14:30
BOSTANCI YAKUP ÖZORUN STADI BİNATLI YSK   GÖRNEÇ KSK (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) FEDLAN KILIÇASLAN
(Y) KERİM ŞAT KOLOZALİ
(D) SERKAN DURMAZ
24.02.2013
14:30
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI MORMENEKŞE GB   DUMLUPINAR TSK (H) İHSAN PAYAS
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) MURAT İYEM
(D) KEREM ERAN



Telsim 2. Lig Doğu Grubu

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
23.02.2013
14:30
AKDOĞAN ÖZGÜRLÜK STADI AKINCILAR GSK 0 - 0

GEÇİTKALE GSK (H) FEHİM DAYI
(Y) AHMET DAYI
(Y) HÜSEYİN EYYÜPLER
(D) OSMAN ÖZPAŞA
23.02.2013
14:30
DÖRTYOL SAHASI DÖRTYOL SK   DİPKARPAZ SK (H) ÖMER DOĞRU
(Y) ABDULLAH ADEM
(Y) BURAK YİĞİT
(D) AHMET KARAOĞULLARI
23.02.2013
14:30
GAZİKÖY SAHASI GAZİKÖY SK 2 - 2

İNCİRLİ SK (H) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZAŞIK
23.02.2013
14:30
MEHMETÇİK STADI MEHMETÇİK TÇB 2 - 0

MARAŞ GSK (H) HÜDA AVŞAROĞLU
(Y) KAAN KODAY
(Y) OLGUN CANİK
(D) OSMAN KÜÇÜK
23.02.2013
14:30
AKOVA ERAY VUDALI STADI AKOVA SK 3 - 1

ÇANAKKALE TSK (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ALPARSLAN SUNGUR
(Y) İLKER KALKIN
(D) İHSAN PAYAS



Telsim 2. Lig Batı Grubu

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler
23.02.2013
14:30
KARŞIYAKA SAHASI KARŞIYAKA ASK 3 - 0

GİRNE HALK EVİ (H) ALİ ÖZER
(Y) MURAT İYEM
(Y) HASAN ERİŞ
(D) SAVAŞ TİLKİ
23.02.2013
14:30
ZÜMRÜTKÖY SAHASI ZÜMRÜTKÖY SK 2 - 0

AĞIRDAĞ BTSK (H) MURAT SAPSIZOĞLU
(Y) ANIL ÇİFÇİ
(Y) YILMAZ GÜNDOĞDU
(D) ÖZAL ÇAĞLAYAN
24.02.2013
14:30
BALIKESİR SENTETİK SAHA DEĞİRMENLİK SK   DENİZLİ SK (H) MEHMET MALEK
(Y) MEHMET TARIM
(Y) HÜDA ÖZENEN
(D) MEHMET SEZENER
24.02.2013
14:30
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI A. YEŞİLOVA SK   DOĞANCI SK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) SERKAN KUŞAPPİ
(Y) SERCAN KUYUCUOĞULLARI
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
24.02.2013
14:30
GAZİVEREN STADI GAZİVEREN SK   BAF ÜLKÜ YURDU (H) ALKIN GEDİKOĞLU
(Y) NİYAZİ NİZAM
(Y) EVREN KARADEMİR
(D) SERKAN ŞİMŞEK

 

KAYNAK : KTFF

Son Güncelleme: 24.02.2013 03:17
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner253

banner211

banner278

banner226

banner276

banner290

banner241

banner220

banner223

banner184